Режим роботи: ПН-ПТ: 9:00-18:00 СБ: 10:00 - 14:00 НД: вихідний

E-MAIL

sumylor@gmail.com

Телефон

+38 (095) 411 61 19

Беруші

10 Січ
0

Беруші – перевірений засіб для міцного сну і продуктивної роботи, так як вони блокують більшість звуків навколишнього середовища. Вони представляють собою спеціальне пристосування, призначене для закриття слухових проходів і обмеження зовнішнього шуму.

Зазвичай беруші випускаються для одноразового застосування. Але в більшості випадків використовуються багато разів. Матеріалу беруш в ідеалі не повинен притягувати пил і бруд, адже забруднення – це прямий шлях до інфекції слухового каналу, запалення середнього вуха і погіршення слуху.

Якщо вам потрібні беруші для багаторазового використання зверніть свою увагу на беруші з силікону. Цей матеріал не дає алергічних реакцій. Піт, вушна сірка, гази, що містяться в повітрі, не змінюють його властивостей, тому силікон не викликає подразнень шкіри. Тим паче, такі беруші можна мити за допомогою перекису водню (3%).

Як правильно застосовувати беруші?

Щоб беруші не доставляли дискомфорту і приносили максимум користі, при їх використанні варто дотримуватися кількох простих рекомендацій:
👂Перед використанням беруш – помийте руки.
👂 Перевірте вушні вкладиші на наявність заломів або складок і розгладьте їх. Найчастіше саме вони викликають дискомфортні відчуття.
👂 Після того, як беруші заповнять слуховий прохід, притримуйте їх до тих пір, поки вони не приймуть відповідну форму.
👂 Не потрібно вводити вушні вкладиші досить глибоко.

Чи шкідливо носити беруші кожен день?

Фахівці не рекомендують носити беруші кожен день. Накопичення на їх поверхні сірчаних відкладень, пилу і бруду стимулює розвиток бактерій, що в свою чергу може привести до отомікозу або зовнішнього отиту.

🔹Також важливо пам’ятати, що неправильно підібрані беруші, у яких немає можливості «дихати», можуть стати причиною головних болів.

Бережіть себе і будьте здорові!