Режим роботи: ПН-ПТ: 9:00-18:00 СБ: 10:00 - 14:00 НД: вихідний

E-MAIL

sumylor@gmail.com

Телефон

+38 (095) 411 61 19

Двостороннє слухопротезування

01 Жов
0
Нерідко у людей з вадами слуху є двосторонні проблеми зі сприйняттям звуку. В таких випадках ми рекомендуємо протезування за допомогою двох слухових апаратів. І ось чому:
✅ Легше розуміти мову в шумній обстановці. При двосторонній втраті слуху мозку складно сприймати і розуміти голоси співрозмовників одночасно. Людина швидше втомлюється, а з двома слуховими апаратами розмовляти з кількома людьми комфортніше.
✅ Комфортніше чути звуки. Не потрібно напружувати тільки одне вухо, що чує, щоб зловити всі звуки. Навантаження розподіляється рівномірно, тому простіше буде зрозуміти і напрямок звуку. Н-д: з одним слуховим апаратом, вам буде набагато складніше визначити, з якого боку сигналить автомобіль.
✅ Додаткове підвищення гучності. Коли ми чуємо двома вухами, відбувається сумація гучності. В цьому випадку в слухових апаратах потрібне менше посилення звуку, отже зменшується і навантаження на слухову систему, знижується ризик появи зворотного зв’язку і свисту.
✅ Активні обидва вуха. Будь-який орган людського тіла, починає слабшати, якщо не має належного навантаження. При тривалій відсутності звукової стимуляції відповідних відділів мозку, може наступити повне виключення можливості чути навколишні звуки певним вухом.
📌 Є питання? Чекаємо на безкоштовну консультацію зі слухопротезування!