Режим роботи: ПН-ПТ: 9:00-18:00 СБ: 10:00 - 14:00 НД: вихідний

E-MAIL

sumylor@gmail.com

Телефон

+38 (095) 411 61 19

Закладеність вух. Причини

30 Січ
0

Мабуть не існує жодної людини на світі, якій би не було знайоме відчуття закладеності вух. Тому ми виділили 4 найпоширеніші причини, які викликають це відчуття:
🔸 Вушна сірчана пробка
Єдиний спосіб дізнатися напевно і безпечно видалити вушну сірку з вуха – звернутися до ЛОРа. Не варто самостійно видаляти пробку за допомогою перекису водню або ватної палички. Ви можете випадково пошкодити барабанну перетинку або проштовхнути сірку глибше в канал.

🔸 Рідина у вусі
Відчуття закладеності у вухах може викликати рідина, яка накопичується за барабанною перетинкою. У цій ситуації варто якнайшвидше звернутися до лікаря. Адже це провокує серйозні наслідки, наприклад перфорацію барабанної перетинки.

🔸 Тиск в гайморових пазухах
Запалення в гайморових пазухах може привести до набухання євстахієвих труб. Коли це відбувається, зв’язок між середнім вухом і горлом закривається, чинячи тиск на барабанну перетинку. Як результат – закладеність вуха, біль і втрата слуху.

🔸Акустична травма
Акустичну травму викликає вплив надмірного шуму чи гучного звуку протягом тривалого періоду або одноразової дії. Симптоми: закладеність або дзвін у вухах. Зазвичай симптоми проходять через 48 годин, але якщо стан триває довше – зверніться до фахівця!