Режим роботи: ПН-ПТ: 9:00-18:00 СБ: 10:00 - 14:00 НД: вихідний

E-MAIL

sumylor@gmail.com

Телефон

+38 (095) 411 61 19

Промивання лакун мигдалин

23 Тра
0

Хронічний тонзиліт може доставити чимало клопоту. Тому аби полегшити життя пацієнтів, а також позбавити їх від цього захворювання призначають промивання лакун мигдалин.

📌 Секрет в тому, що мигдалини (гланди) мають особливу будову, а саме мають безліч отворів на поверхні (лакун) і звивистих ходів. Там скупчуються відмерлі лейкоцити, мікроорганізми, клітини епітелію. Патогенні бактерії там знаходять собі «затишне містечко» і не бажають його залишати. Вони швидко адаптуються до дії антибактеріальних речовин і стають несприйнятливі до традиційного лікування. Саме тому вдаються до промивання мигдалин. Процедура дозволяє вичистити все, що скупчилося в гландах, допомагаючи запобігти рецидиву в майбутньому.

Процедура має безліч переваг:
🔹 Не травмує мигдалини і слизову.
🔹 Прискорює ремісію.
🔹 Повністю знищує інфекцію.
🔹 Не викликає алергії.
🔹 Допомагає врятувати гланди від видалення.
🔹 Підходить пацієнтам будь-якого віку.
🔹 Доступна за ціною.

У клініці промивання лакун мигдалин проводиться за допомогою одноразового шприца і спеціальної канюлі. Іншими словами, антисептичний розчин набирається в двадцятиграмовий шприц для промивання мигдалин і струменем подається в мигдалину.
Промивання лакун мигдалин призначається індивідуально кожному пацієнту курсом (від 4 до 7 процедур) в комплексі з ультразвуком.

Ціна процедури – 50 грн.