Режим роботи: ПН-ПТ: 9:00-18:00 СБ: 10:00 - 14:00 НД: вихідний

E-MAIL

sumylor@gmail.com

Телефон

+38 (095) 411 61 19

Ринопластика

11 Кві
0

Ринопластика – одна з найпопулярніших пластичних операцій нашого часу. З її допомогою можна змінити розміри носа, його довжину, форму, позбавити людину від горбинки, або ж допомогти при деформації.

Ринопластика – це не тільки косметична операція. Часто для її проведення існують медичні показання. Н-д, вроджені дефекти, відновлення носа після травми або хвороби. На сьогоднішній день існує безліч хвороб, які руйнують носові хрящі та ускладнюють дихання. Саме через це люди звертаються до пластичних хірургів.

Лікарі радять робити цю операцію після 18-20 років, коли закінчується ріст кісткової тканини, а гормональний фон приходить в норму. Також варто враховувати, що з віком регенерація пошкоджених тканин сповільнюється, шкіра втрачає тонус, відновлення проходить складніше. Тому якщо ви точно знаєте, що вам необхідна ринопластика – не варто затягувати з операцією. Особливо якщо вона необхідна.

Вартість ринопластики в Клініці Сміянових  від 50 000 грн. Більше інформації шукайте в наших офіційних групах в Instagram та Facebook.