Режим роботи: ПН-ПТ: 9:00-18:00 СБ: 10:00 - 14:00 НД: вихідний

E-MAIL

sumylor@gmail.com

Телефон

+38 (095) 411 61 19

Стороннє тіло в зовнішньому слуховому проході

28 Тра
0

Дрібні іграшки або їх частини, камінчики, гумки від олівців, скручений клаптик паперу, пінопласт, жувальна гумка, батарейки, горох, насіння або комахи – чого тільки не знаходять лікарі у слуховому проході.

Зазвичай, пацієнт знає про наявність стороннього тіла, проте є випадки, коли це стає справжнім сюрпризом. Для таких ситуацій ми виділили ряд симптомів, які допоможуть розпізнати, що в слуховому проході є стороннє тіло. До них відноситься: біль у вусі різного ступеня тяжкості, кров’янисті виділення (якщо виникає пошкодження зовнішнього слухового проходу або барабанної перетинки). При запаленні, з’являються виділеннями з неприємним запахом і болем. Може знизитися слух.
Попадання у вухо комах може викликати запаморочення і супроводжуватися блювотою, обумовленою подразненням рецепторів блукаючого нерва.

У ситуації зі стороннім тілом не варто займатися самолікуванням, довірте вирішення цієї проблеми отоларингологу для того, щоб не спровокувати зсув стороннього тіла глибше в слуховий прохід і уникнути ускладнень.