Режим роботи: ПН-ПТ: 9:00-18:00 СБ: 10:00 - 14:00 НД: вихідний

E-MAIL

sumylor@gmail.com

Телефон

+38 (095) 411 61 19

Три головні правила при підборі слухового апарату

13 Лис
0
Якщо ви наважилися на слухопротезування, то повинні знати 3 важливих правила.
✅ Слуховий апарат призначається фахівцем⠀
Різні види слухових апаратів мають різні характеристики. Однак, не завжди вдається визначитися з вибором апарату. Потрібно ураховувати його відповідність до способу життя і потреб користувача, ступінь порушення слуху, досвід використання апаратів, а також ряд сучасних функцій, такі як Bluetooth, чи мобільні додатки.
✅Слуховой апарат підбирається індивідуально⠀
Слуховий апарат повинен бути ретельно підібраний. Користувачі некоректно підібраних апаратів будуть скаржитися на дискомфорт, і в якийсь момент просто перестануть ними користуватися. Кожне вухо унікальне. Дійсно, практично у всіх пацієнтів праве і ліве вухо мають відмінності.
✅ Слуховий апарат повинен бути правильно налаштований. Слухові апарати програмуються. Це маленькі комп’ютери зі своєю власною складною програмою. Налаштування унікальне для кожного вуха. На відміну від фізичного підбору, ці комп’ютери потребують підналаштування і регулювання. Якщо пацієнт отримає відразу повне посилення, то досить часто звучання буде сприйматися як занадто гучне. На протязі декількох тижнів і місяців налаштування змінюється в міру адаптації пацієнта.
Хочете записатися на безкоштовну консультацію зі слухопротезування?
📲Телефонуйте 095 411 6118