Режим роботи: ПН-ПТ: 9:00-18:00 СБ: 10:00 - 14:00 НД: вихідний

E-MAIL

sumylor@gmail.com

Телефон

+38 (095) 411 61 19

Хірургія одного дня

17 Січ
0

Не всі операції вимагають обов’язкової госпіталізації в стаціонар. Сучасний рівень розвитку медицини дозволяє проводити оперативні втручання буквально за один день.

«Хірургія одного дня» – перспективний напрямок медицини, саме тому в Клініці Смеянових представлені сучасні технології, що замінюють стаціонар. Малоінвазивні та  ендохірургічні методи лікування в області отоларингології, ефективний та безпечний наркоз,
новітні методики післяопераційного відновлюного лікування й високий професійний рівень лікарів дозволять в короткі терміни повернутися до звичайного ритму життя.

Одна з переваг «Хірургії одного дня» – комфортний психологічний стан. Людина, яка прийшла на операцію, знає, що його в цей же день випишуть додому. А значить, майбутня операція не настільки складна. До того ж відновний період після операції в домашніх умовах проходить швидше і легше.

📌 Показання до оперативного лікування в амбулаторних умовах і метод знеболення, визначається в ході ретельного обстеження і огляду лікарем Клініки Смеянових.

📌 Перед операцією в обов’язковому порядку необхідно пройти комплекс передопераційних обстежень. Дана процедура дозволяє виявити можливі протипоказання до операції, оцінити загальний стан здоров’я, щоб мінімізувати ризики анестезії і уникнути ускладнень під час проведення оперативних втручань.

🔸 Операційна клініки обладнана сучасним і високотехнологічним медичним обладнанням. В ній  все зроблено, по-перше, для максимального комфорту і безпеки пацієнта під час операції, а по-друге, для зручної та ефективної роботи хірурга.

🔸 Тривалість операції залежить від її обсягу і складності (від 30 хвилин до 1,5 годин). Після проведення операції пацієнта переведуть в світлу і затишну післяопераційну палату під спостереження медичного персоналу. Вже через 1-3 години після втручання можна спокійно відправляється додому.