Режим роботи: ПН-ПТ: 9:00-18:00 СБ: 10:00 - 14:00 НД: вихідний

E-MAIL

sumylor@gmail.com

Телефон

+38 (095) 411 61 19

Чим відрізняється слуховий апарат від підсилювача звуку?

    • Головна
    • Новини
    • Чим відрізняється слуховий апарат від підсилювача звуку?
04 Січ
0

🔸 Підсилювач звуку – побутовий пристрій, який дозволяє чути голосніше, але якість звуку при цьому залишається незмінною. Його технічна «начинка» мало чим відрізняється слухового апарату, проте сам принцип посилення звуку, який використовується в подібних пристроях, лінійний (тобто всі звуки ( тихі та гучні) посилюються однаково), що в результаті створить постійну «акустичну травму» ❌

🔸 У середньому звукопідсилювач коштує близько 300-3000 грн. і призначений для людей з нормальним слухом, яким необхідно посилити в певних ситуаціях сприйняття звуків (наприклад, на полюванні). Якщо людина з приглухуватістю буде використовувати цей пристрій, то це призведе до подальшого прогресуючого погіршення слуху. Адже звукопідсилювач додасть гучності, але не додасть чіткості.

🔸 У той час як, слуховий апарат – це не тільки вставлений в вухо шматочок пластика з мікрофоном, а й цілий комплекс поглиблених діагностичних заходів. Він має функцію приглушення шуму і зворотного зв’язку, має адаптивний направлений мікрофон і т.д.

🔸 Слуховий апарат – електронний звукопідсилюючий пристрій, який індивідуально налаштовується і компенсує саме Вашу втрату слуху, відповідно до даних аудіометрії. Він зберігає залишковий слух і не травмує його. А найголовніше, слухові апарати – це медична техніка, чого не скажеш про підсилювачі звуку. Так, всі ці фактори роблять вартість виробу більш дорогою, але одночасно дають надійну гарантію позитивного результату✅

Таким чином, якщо Ви відчуваєте, що втрачаєте гостроту слуху, зверніться до фахівців якомога раніше. Вибирайте здоров’я і якість життя!