Режим роботи: ПН-ПТ: 9:00-18:00 СБ: 10:00 - 14:00 НД: вихідний

E-MAIL

sumylor@gmail.com

Телефон

+38 (095) 411 61 19

Що таке шунтування барабанної перетинки?

02 Чер
0
Шунтування барабанної перетинки – це процедура, при якій в перетинці роблять маленький отвір, через який вставляють маленьку пластикову трубочку – шунт.
🔹 Шунт покращує процес надходження повітря в середнє вухо і вирівнює тиск зовні і всередині барабанної перетинки. Шунт залишається у вусі від 2 до 12 місяців і зазвичай знаходиться в барабанній перетинці до тих пір, поки не випаде самостійно. У більшості випадків слух відновлюється повністю.
Показання до процедури – скупчення рідини в порожнині середнього вуха, в результаті якого може виникнути зниження слуху, оскільки ланцюг, що складається з барабанної перетинки і слухових кісточок може не виробляти необхідні коливання для прийняття і подальшої передачі звукової хвилі.
Також шунт встановлюють при запаленні середнього вуха або опухлости носоглотки, в разі якщо дренувати слизовий секрет, що накопився з порожнини середнього вуха неможливо.
Операція, як правило, переноситься добре і разом з анастезіей триває до 30 хвилин. Під мікроскопом проводиться маленький розріз в барабанній перетинці з порожнини середнього вуха видаляється рідина і встановлюється шунт.