Режим роботи: ПН-ПТ: 9:00-18:00 СБ: 10:00 - 14:00 НД: вихідний

E-MAIL

sumylor@gmail.com

Телефон

+38 (095) 411 61 19

Снєгірьова Інна Олександрівна

Awesome Image

Снєгірьова Інна Олександрівна

Лікар Оториноларинголог

  • Спеціальність Оториноларинголог
  • Освіта Кандидат медичних наук
  • Досвід Понад 10 років медичної практики
  • Навчання Сумський державний університет
  • Освіта


Book Now!!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

"Мені подобається допомагати людям"

Ми продовжуємо знайомити вас з фахівцями Клініки Сміянових. Вашій увазі інтерв'ю отоларинтолога, кандидата медичних наук, лікаря, який віддається роботі більше, ніж на 100% - Інни Олександрівни Снєгірьовой.

1.Інна Олександрівна, розкажіть про себе та свою професію?

- Я з 4-х років мріяла стати лікарем і жодної іншої професії не розглядала. З 1992 року, коли заснували медичний факультет в Сумах, я вже знала, де буду вчитися. Тому з вибором ВНЗ в мене проблем не було. Після знайомства з Владиславом Анатолійовичем і Євгеном Владиславовичем Сміяновими я зрозуміла, що визначилася зі спеціалізацією. Зі студентських років вони стали навчати мене оториноларингології. Після університету, проходила інтернатуру в Харківській медичній академії післядипломної освіти. Однак працювати повернулася до Сум. Рік працювала отоларингологом у другій поліклініці ЦМЛ . А потім вступила до аспірантури на кафедру фізіології і патофізіології з курсом медичної біології СумДУ. Паралельно з аспірантурою почала працювати в Клініці Сміянових, на запрошення свого наставника Владислава Анатолійовича. З 2013 року я поєдную роботу отоларинголога в клініці і педагогічну діяльність в медичному інституті і варто визнати, педагогіка також приносить мені задоволення!)

2. Чим вас приваблює професія лікаря?

- Допомагати людям - моє покликання. Я отримую задоволення, коли бачу позитивний результат від призначеного мною лікування, коли пацієнти йдуть від мене здоровими. Я готова присвячувати цій місії весь свій час. За необхідності після прийомів в клініці виїжджаю до пацієнтів додому. Як то кажуть: "немає кінця робочого дня, є останній пацієнт". 

3. Розкажіть детальніше про свою спеціалізацію?

- Я  детально займаюся сучасними методиками лікування хронічного тонзиліту, в тому числі і радіохвильової лакунотомії. Зараз ведеться  розробка методики лікування хронічних захворювань мигдалин. Захворювання горла і глотки поки вільна галузь в нашій клініці, і я хочу зайняти цю нішу.

4. Яких принципів ви дотримуєтеся у роботі?

- На першому місці - це порядність. Наше завдання підібрати індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Почути його, увійти в його становище, зрозуміти. Я намагаюся ставитися до пацієнтів так, як мені хотілося, щоб ставився лікар до мене. Це мій девіз. Ставитися до людей по-людськи.

5. Найскладніше в лікарській справі - це ...

- Брати відповідальність за чужі життя і за прийняті тобою рішення. Найменша помилка лікаря може "коштувати" занадто дорого.

6. З якими захворюваннями до вас звертаються найчастіше?

- Перш за все, це хронічні тонзиліти і риносинусити. Я часто проводжу промивання мигдалин і "зозулю" - це вже мої улюблені процедури. За останній час було досить багато пацієнтів з перфорацією носових перегородок, хоча це рідкісна патологія, яка характеризується утворенням наскрізного отвору в чотирикутному хрящі. Її можуть спричиняти атрофічні риніти на тлі тривалого застосування судинозвужувальних крапель, аутоімунні або онкологічні захворювання, посттравматичні перфорації. Також нерідко до мене звертаються з отомікозом - інфекційним захворюванням зовнішнього вуха, викликаним грибками.

7. Найдивніша причина звернення пацієнта?

- Був такий випадок. До мене на прийом прийшла дівчина років 20. Вона сказала, що у неї щось виросло в горлі. Я провела огляд, однак нічого не знайшла. В кінцевому підсумку пацієнтка вирішила мені все показати сама. Вона широко розкрила рот і вказала на свій надгортанник. Мені нічого не залишалося, як тільки порадити заспокоїться, і більше так не відкривати свій рот.

8. І останнє запитання. Що робити, щоб залишатися здоровим?

- У мене до цього питання трохи "не лікарський" підхід. Секрет простий: відчувайте себе щасливими! Як говорять: "У здоровому тілі - здоровий дух". Вмійте абстрагуватисяввід своїх повсякденних проблем. Намагайтеся позитивно мислити, при кожній нагоді радіти життю і не "йти з головою" в проблеми. Знаходьте щодня час для того, щоб розслабитися, побути в тиші і "навести лад" в думках.