Режим роботи: ПН-ПТ: 9:00-18:00 СБ: 10:00 - 14:00 НД: вихідний

E-MAIL

sumylor@gmail.com

Телефон

+38 (095) 411 61 19

Про нас

Понад 12 років
лікарі Клініки Сміянових допомагають сумчанам і гостям міста бути здоровими!


З 2006 року клініка була відомою під назвою Сумський центр захворювання вуха, горла і носа, а в березні 2018 року офіційно змінила свою назву на ``Клініку Сміянових``.

Зараз Клініка Сміянових - це сучасний спеціалізований центр, який надає медичну допомогу пацієнтам з захворюваннями вуха, горла і носа. Наш девіз - ставитися до пацієнтів так, якби ми хотіли, щоб ставилися до нас. Іншими словами до всіх пацієнтів у нас однакове бережливе відношення, яке ґрунтується на принципі: мінімально ліків і антибіотиків, а також призначення лише тих процедур або обстежень, в яких є необхідність.

У своїй роботі ми активно використовуємо новітнє обладнання і не лише в операційній. Наприклад, ендоскопічне обстеження в клініці проводиться на первинному прийомі. Це допомагає точно поставити діагноз, адже ендоскоп дозволяє побачити все те, що не доступно нашому оку.

Також до технічних фішок варто віднести ``Сургітрон`` - радіохірургічний прилад. Він часто використовується при лікуванні вазомоторного риніту, гранулезного фарингіту, видаленні новоутворень шкіри і слизових.


Сурдологія або слухопротезування - ще одна з переваг Клініки Сміянових. У нас можна не лише визначити форми глухоти і приглухуватості, а і підібрати слуховий апарат, який автоматично налаштує ті звукові частоти, які у людини вражені.


Awesome Image

Чому наш центр?

Ми не співпрацюємо з фармацевтичними компаніями

Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта

Ми забезпечуємо клініку необхідною технікою

Ми призначаємо лише ті ліки, ефективність яких доведена

Ми завжди готові вчитися і вводити нові послуги

Ми ставимося до пацієнтів так, як би ми хотіли, щоб ставилися до нас

Ми працюємо з 2006 року.
Ми турбуємося про наших клієнтів.

ПРИЄДНУЙСЯ
52

Ліцензії та сертифікати

4

Лікарі

2200

Клієнти