Режим роботи: ПН-ПТ: 9:00-15:00 СБ: 10:00-14:00 НД: вихідний

E-MAIL

sumylor@gmail.com

Телефон

+38 (095) 411 61 19

Ендоскопічна діагностика

Ендоскопічне дослідження – безболісна діагностична методика, яка дозволяє побачити стан органів вуха, гортані, пазух носа і носоглотки. З її допомогою можна:
1. Швидше поставити діагноз і призначити лікування.
2. Контролювати процес лікування.
3. Відстежувати динаміку.
4. Спостерігати за станом аденоїдів і слизової оболонки порожнини носа.
5. При необхідності вносити коригування в лікування.

До переваг ендоскопії можна віднести відсутність шкідливого впливу, проколів і порушення слизової. Методика дозволяє показати результат пацієнтові і зберегти запис дослідження на диску.

Необхідність обстеження ЛОР-органів визначає лікар. Однак ендоскопія дозволяє виявити: викривлення перегородки носа, гайморит, поліпи, аденоїди, ларингіт, риніти, сторонні тіла в гортані і в носі, синусити, отити, фарингіти.


Аудіометрія

Аудіометричне обстеження - це графічне зображення стану слуху на різних частотах. Іншими словами, на графіку (аудіограмі) відображатимуться дані про те, в якому звуковому діапазоні і на скільки у вас знижується слух.

Аудіометрію призначають при запаленні середнього вуха, отосклерозі, невріномі слухового нерву, а також для диффенціальної діагностиці приглухуватості.

Отож, якщо ви часто просите співрозмовника повторити сказане, поступово збільшуєте гучність телевізора вище рекомендованої позначки, не зовсім розумієте мову по телефону, відчуваєте закладеність або вакуум в вусі - це привід записатися на прийом до лікаря і пройти аудіометрію.

Послуга Вартість

Тимпонометрія або Імпедансометрія

Тимпанометрія – або імпедансометрія – метод діагностики патологій середнього вуха і барабанної перетинки шляхом створення необхідного тиску в порожнині зовнішнього вуха і вимірювання частоти відбитих від барабанної перетинки сигналів.

Іншими словами, в слуховий прохід вставляється спеціальний пристрій. Під його впливом тиск в слуховому проході змінюється з певною частотою, що в свою чергу викликає вібрацію барабанної перетинки – ці коливання записуються спеціальними приладом. Отримана тимпанограма дозволяє виявити цілий спектр порушень – перфорацію барабанної перетинки, наявність рідини в середньому вусі, порушенням рухливості кісточок середнього вуха і т.д.

Тимпанометрія абсолютно безпечна процедура, що займає декілька хвилин і може проводиться особам будь-якого віку. Показання до процедури:

  • Зниження гостроти слуху без видимих причин (особливо у дитини).
  • Зниження слуху після перенесеного захворювання.
  • Погіршення слуху після травм голови.
  • Рецидивуючи отити.
  • Часті риніти (нежить), синусити (запальні процеси в пазухах носа).
  • Підозра на поліпи та інші новоутворення барабанної перетинки або порожнини середнього вуха.
  • Аденоїдит.

Також тимпанометрія може бути призначена як уточнююча діагностика після аудиометрії або разом з нею.


Гістологічні дослідження

Послуга Вартість