Режим роботи: ПН-ПТ: 9:00-18:00, СБ: 10:00-12:00

E-MAIL

sumylor@gmail.com

Телефон

+38 (095) 411 61 19

Лазерна епіляція

Лазерна епіляція — це метод радикального видалення волосся на тілі, з руйнуванням волосяних фолікул за допомогою лазерного випромінювання (світло з великою густиною енергії, одною довжиною хвилі і високою спрямованістю).

Лазерна епіляція здійснюється з використанням спеціального приладу — лазера. Метод заснований на принципі «селективного фототермоліза» — виборчому поглинанні світла різними біологічними структурами: пігмент волосся — це меланін, який зосереджений в стержні і волосяному фолікулі, здатний поглинати світлові хвилі певної довжини (оптимальний діапазон 750–810 нм). У результаті дії лазерного випромінювання меланін, поглинаючи енергію світла, нагрівається і руйнує дермальний сосочок волосини і судини, що живлять волосяний фолікул. Через кілька тижнів стрижень волосини з загиблим «коренем» випадає.

Кому показана процедура:
жінки та чоловіки старше 18 років (до 18 — з письмової згоди батьків) з натуральним кольором волосся від темного до світло-русявого.


Протипоказання:

1. Абсолютні (лазерну епіляцію робити не можна): онкологічні захворювання, цукровий діабет у стадії декомпенсації, індивідуальна непереносимість процедури, світле або сиве волосся.
2. Відносні (процедуру можна робити тільки проконсультувавшись з лікарем або після усунення протипоказання): вагітність, хронічні та гострі захворювання шкіри, свіжа засмага (до 2 тижнів), множинні родимки в місцях впливу лазером, варикозне розширення вен, схильність до утворення келоїдних рубців, застуда, грип, ГРВІ в активній фазі, алергія в стадії загострення, наявність опіків, саден, подряпин на оброблюваній поверхні шкіри.

Послуга Вартість