Режим роботи: ПН-ПТ: 9:00-18:00 СБ: 10:00 - 14:00 НД: вихідний

E-MAIL

sumylor@gmail.com

Телефон

+38 (095) 411 61 19

Сміянов Євген Владиславович

Awesome Image

Сміянов Євген Владиславович

Лікар Оториноларинголог

  • Спеціальність Оториноларинголог, пластичний хірург
  • Освіта Кандидат медичних наук, доцент
  • Досвід Понад 15 років медичної практики
  • Навчання Медичний інститут Сумського державного університету. Вивчав - лікарську справу.
  • Освіта


Book Now!!

"Я з дитинства хотів стати лікарем і ніким іншим себе не уявляв"

Медицина - це арена. Наскільки добре будуть грати лікарі, залежить лише від них. Хтось переходить на легку спеціальність, хтось ламається, когось просять піти. Однак завжди є ті, хто не здається і присвячує порятунку людей свої життя. Героя цього інтерв'ю називають лікарем з великої літери, його обожнюють пацієнти, а його прізвище прикрашає назву клініки - це доктор Євген Владиславович Сміянов. Він відверто розповів, чому вирішив стати лікарем, що його надихає в роботі, а також висловив свою думку про естетичну хірургію.

1. Євгене, розкажіть нам, чому ви вирішили стати лікарем?

- Я з дитинства хотів бути лікарем і ніким іншим себе не уявляв, навіть зараз не уявляю. У мене всі в родині медики. Дідусь і тато хотіли, щоб я продовжував їх справу. Тому у мене не було інших думок.

2. Які якості необхідні, щоб бути лікарем?

- Я вважаю, що лікарю властиві такі якості як: професіоналізм, прагнення до знань, щирість, співчуття і співпереживання. А також потрібно визнавати свої помилки, і бути чесним з собою і з пацієнтами.

3. Як ви вважаєте, що є показником професіоналізму?

- В першу чергу, професіоналізм визначає репутація. У лікарській справі вона не виникає на порожньому місці. Добре ім'я формують відгуки пацієнтів, а вони швидко реагують на будь-які зміни в ставленні до них. Друге, не менш важливе, полягає в тому, що в цій професії не буває постійного успіху. Бувають невдачі, і на них потрібно вчитися. Вміння не робити помилок в майбутньому - ось, що є справжньою майстерністю.

4. Що вас надихає в роботі?

- Цікаве питання. Я дуже люблю свою роботу, тому мене надихати не треба. Я готовий вчитися і працювати в будь-який час. Цілодобово міг би стояти за операційним столом. Це кайф. Звикаєш і весь час хочеться більше. Але повертаючись до питання, мене надихає вдячність пацієнтів. Це здорово дивитися, коли пацієнти спочатку приходять самі, потім довіряють нам своїх дітей, а вони виростають і приводять своїх дітей. Це не може не надихати.

5. Ось уже 12 років існує Клініка Сміянових. За цей час ви і ваш батько, Владислав Анатолійович, вклали в її роботу певні принципи, назвіть їх?

- Перше це те, що ми ставимося до пацієнтів так, як би ми хотіли, щоб ставилися до нас. Для нас немає ніякої різниці, хто до нас приходить. До всіх у нас однакове добре ставлення. Всі будуть отримувати лікування. Друге, ми призначаємо ті ліки, які мають доведену ефективність. Ми намагаємося бути кращими, завжди готові вчитися, не боїмося пробувати щось нове і намагаємося забезпечувати клініку новим обладнанням.

6. З якими проблемами найчастіше звертаються пацієнти?

- Найчастіше до нас приводять дітей з аденоїдитами. Однак якщо враховувати, що ми орієнтовані на дорослих пацієнтів, то це проблеми з носом: запальні захворювання носа і навколоносових пазух, а також проблеми з порушенням носового дихання. Звертаються в клініку з сезонними захворюваннями: синуситами, алергічними ринітами, зовнішніми отитами (до слова вони з'являються, коли починається сезон купання). Після сезонних вірусних інфекцій завжди йде хвиля риносинуситів.

7. Якими новими послугами можуть скористатися клієнти Клініки Сміянових?

- Ми почали займатися пластичною хірургією. Тепер пацієнтам доступна така послуга як отопластика - це зміна форми вух. Її можна виконати в клініці амбулаторно, без госпіталізації. А також це контурна пластика: збільшення і зміна форм губ, плазмотерапія (метод клітинного омолодження) і ботулінотерапія (корекція і попередження мімічних зморшок). Інакше кажучи, ми вирішили підкорити ще й сферу естетики.

8. Як ви ставитеся до естетичної хірургії та "уколів краси"?

- На все є свої показання. До ботулінотерапіі ставлюся позитивно. Застосування ботулотоксину з молодого віку попереджає появу мімічних зморшок і продовжує їх відсутність до 40-50 років. Якщо є можливість користуватися профілактикою, нею потрібно користуватися. Це стосується всього, і лікування, і захворювань і стану шкіри. Чому б ні?! Якщо ми говоримо про естетичної хірургії, то варто кілька разів зважити всі "за" і "проти". Якщо маємо справу з комплексом, н-р: лапоухость, то ми можемо допомогти пацієнтові. На здоров'я це ніяк не впливає, зате подарує відчуття впевненості. Щодо ринопластики, то тут повинні бути показання. Як лікар я завжди дивлюся на те, що в носі. Якщо пацієнту необхідно відновити носове дихання, і при цьому він хоче поліпшити форму зовнішнього носа, чому б йому не допомогти в цьому. Але якщо пацієнту потрібно загострити кінчик носа, то це інша ситуація. З такими клієнтами дуже важко працювати. Важливо знати, чиє це рішення - їх власне чи батьків, чоловіка, друзів і т.д. Пацієнт повинен сам хотіти змін. Тому хірург повинен розбиратися в людях.